MacStickers: Jak si designově a levně vylepšit svůj Mac nebo Apple iPad?

Tisková zpráva: Hledali jste jak si designově vylepšit svůj Mac nebo iPad? Otevřeli jsme nový obchod se „stickerskami“ (samolepkami) právě pro Vás! Nabízíme různé motivy i barvy samolepek. Snažžíme se svůj sortiment stále rozšiřovat a zdokonalovat. Chystáme pro Vás také různé akce a slevy na samolepky. Poštovné je u nás zcela zdarma.

Budeme velice rádi, když nám poté co k Vám samolepka dorazí napíšete, nebo vyfotíte jak jste si vylepšili svůj Mac nebo iPad. Zaregistrovat se můžžete na stránkách http://macstickers.cz/. Pokud máte nějaké dotazy, rádi Vám je zodpovíme. Sledovat nás můžžete také na facebooku http://www.facebook.com/macstickers.cz , nebo instagramu @macstickerscz , kde zveřejňujeme různé aktuality jako slevy, nové motivy apod.  Pokud dáte „like“ na naší facebook stránce a do objednávky připíšete, žže jste náš fanoušek na facebooku, zašleme k Vaší objednávce i jednu samolepku zdarma!

Nahlédněte do výběru těch nejlepších samolepek, které jsou nabízeny na našem webu:

Přečtěte si také:  Chytrý náramek Niceboy X-fit Active se postará o vaši sportovní aktivitu.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz