Mac-outlet.cz – Nový online outlet s Apple produkty

Nově spuštěný e-shop s produkty značky Apple nabízí nové zboží, u kterého byl již ukončen prodej v oficiální distribuci Apple, tedy obchodníků s přívlastkem Apple Premium Reseller.

Na e-shopu mac-outlet.cz jsou produkty stažené z prodeje Premium obchodů. Nový online outlet nabízí zpravidla dva roky staré modely notebooků a u mobilních telefonů se pak jedná o modely staré pouze jeden rok. Zboží se prodává ve zcela nových nerozbalených baleních s plnou tovární zárukou a jasným původem. Zákazníci mimo nízkou cenu (lze ušetřit až několik desítek tisíc korun) ocení i velké skladové zásoby a možnost osobního vyzvednutí na pobočkách v Praze a na Kladně.

„Věříme, že v našem outletu si každý najde svůj vysněný MacBook. Během března spustíme slevové akce pro studenty, kterým bychom rádi umožnili rozšířit řady „jablíčkářů“,“ vysvětluje majitel e-shopu Radek Kuchař.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz