Mac Otakara: Klíčové rysy nového iPadu 2019 byly odhaleny.

Navzdory skutečnosti, že společnost Apple stále zatím neoznámila oficiální datum jarní prezentace, zahraniční publikace i nadále sdílí informace o nadcházejících produktech. Nedávno zveřejnila japonský web Mac Otakara klíčové rysy sedmé generace jablečného iPadu, který si údajně zachová biometrický senzor Touch ID a konektor pro sluchátka. Potvrdil také, že návrh budoucího zařízení se příliš nezmění a zachová si své původní parametry. Jakou výbavu nabídne a na co se můžeme těšit?

Podle dostupných informací si zařízení zachová také úhlopříčku displeje. Letošní iPad sedmé generace nabídne 9,7″ IPS displej s rozlišením 2048 x 1536 pixelů a těšit se údajně můžeme také na vylepšený procesor A11 se zvýšenou kapacitou paměti RAM. Je pozoruhodné, že cena nového produktu zůstane stejná – tedy 329 dolarů pro základní model s 32 GB diskem.

Několik dodavatelských řetězců také potvrdilo další objednávky senzorů Touch ID, což znamená, že si iPad zachová legendární biometrický senzor pro důkladné zabezpečení. Navíc se proslýchá, že iPady si zachovají i sluchátkový 3,5 mm konektor. Společně s tímto produktem bychom se v letošním roce mohli dočkat také nového modelu iPad mini a vylepšeného přehrávače iPod touch. Bližší informace získáme v průběhu následujících týdnů.

Výsledek obrázku pro ipad 2019

Zdroj: MacRumors.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz