LG G7 ThinQ vs. iPhone X. Inspiroval se výrobce od Applu?

Na mediální konferenci v New Yorku představila společnost LG svoji novou vlajkovou loď LG G7 ThinQ, který má konkurovat současným modelům na světovém trhu. Jedná se o další zařízení, které disponuje výřezem displeje na čelní straně, přičemž se jedná o první model jihokorejského konglomeráta v takovém stylu. Pojďme se společně podívat, jak jsou si telefony podobné.

Výsledek obrázku pro LG G7 ThinQ vs iphone x

Jelikož byl Apple iPhone X mediálně propagován v největším měřítku ze všech smartphonů s notch displejem, prvenství bychom tak mohli přiřadit z běžného pohledu právě revolučnímu modelu od kalifornské společnosti. Novinka od LG ze přední strany lehce připomíná jablečnou „desítku“ přičemž výřez je poněkud menší. Telefon nabízí hliníkovou konstrukci a 6,1-palcový displej (rozlišení 1440 x 3120 px), který zabírá téměř celý čelní povrch přístroje. Výrobce však nedokázal pokrýt celou plochu a ve spodní části najdeme menší lištu bez funkčních tlačítek.

LG G7 ThinQ

Kromě toho běží novinka na platformě Android 8.0 Oreo, přičemž zadní část je zcela odlišná. U LG G7 ThinQ najdeme středové umístění hlavního fotoaparátu s duálním objektivem 16 MP (f/1.6, OIS, laser&PDAF) + 16 MP (f/1.9), a pod ním čtečku otisku prstů. Mezi další specifikace patří například podpora microSD karet do velikosti 400 GB, nebo Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac. Telefon pak pohání procesor Qualcomm SDM845 Snapdragon 845, tedy osmi-jádrový (4×2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4×1.7 GHz Kryo 385 Silver). Na níže přiloženém videu si můžete prohlédnout přímé srovnání od portálu PhoneArena.

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz