Letošní očekávané iPhony odhaleny v nejnovějším videu.

V letošním roce 2018 nebudou dva, ale rovnou tři iPhony, přičemž o této spekulaci jsme vás v minulosti informovali již několikrát. Apple tímto krokem vyjde vstříc všem zákazníkům, přičemž řídit se můžou velikostí displeje, výbavou, nebo pořizovací cenou. Během dnešního dne se na internetu objevilo video, které prezentuje možná finální modely letošních iPhonů.

10 možností pro iPhone, které vyřeší chybějící konektor na sluchátka

Abyste měli představu, jak bude vypadat samotný vzhled telefonů, můžete si pustit níže přiložené video. Jak si můžete všimnout, všechny modely budou vycházet z designu loňské vlajkové lodi, přičemž může nabídnout až tři objektivy fotoaparátu na zadní straně. Pokud se zaměříme na další aspekty, společnost Apple v letošním roce nebude uplatňovat radikální plán na odstranění Lightning konektoru, o čem jsme vás informovali zde.

Tyto prezentační šablony samozřejmě neposkytují odpovědi na ty nejčastější otázky týkající se rozpočtu. Společnost Apple se však snaží snížit náklady na OLED obrazovku, přičemž na produkci bude spolupracovat LG Display. Přinese tato spolupráce nižší cenovku?

Výsledek obrázku pro iphone x plus

Zdroj: Forbes.fr


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz