Letošní MacBooky Pro nabídnou tenčí konstrukci a nižší hmotnost.


Poměrně zajímavé informace přinesl koncem minulého týdne zahraniční deník DigiTimes, když prozradil další zprávy ohledně chystaných modelů MacBook Pro 2017. Nová generace přenosného počítače získá vylepšený zobrazovací panel, který budou pracovat na odlišném principu, než u předchozích modelů. Právě nová technologie nabídne možnost redukovat hmotnost celého zařízení včetně tenčí konstrukce.

2016_macbook_pro_lineup

Vypadá to tedy tak, že se aktualizovaného modelu letos dočkáme dříve, než se očekávalo, jelikož představení je naplánované na polovinu roku 2017. Současné modely používají displeje vyráběné pomocí a-Si technologie, přičemž Apple přejde na IGZO (ostré a úsporné displeje). Samotné panely bude údajně dodávat společnost Samsung a Sharp. Pomocí nových displejů získáme vyšší jas a sníženou energetickou náročnost, tedy delší výdrž na baterii.

Zdroj: Macrumors


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz