Konečně! Služba Apple Pay dorazí do ČR již v listopadu.

O plánovaném spuštění platformy Apple Pay v Česku jsme vás v minulosti již několikrát informovali, avšak nedošlo ke konkrétnímu sdělení měsíce či období, kdy bude služba spuštěna. Jak uvedl vysoce postavený zdroj z bankovního prostředí, pokud nedojde k technickým problémům, měla by služba odstartovat v listopadu nebo začátkem prosince. Tyto informaci potvrdily také tuzemské banky.

Již za několik měsíců tedy budete moci stejně pohodlně jako s bezkontaktní kartou platit v českých obchodech pouhým přiložením telefonu od Applu k platebnímu terminálu. Tímto krokem by americký gigant dostihl svého konkurenta Google, jehož Google Pay v zemi funguje od loňského listopadu a mohou jej využívat klienti vybraných bank s mobily se systémem Android.

Výsledek obrázku pro apple pay v česku

Zdroj: HN


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz