Kolik bude stát předplatné herní služby Apple Arcade? Známe bližší informace.

Přestože společnost Apple představila svoji novou službu Arcade již na konci března, oficiální informace o veřejné dostupnosti si nechává stále pro sebe. Nicméně před několika dny začal herní novinku testovat v rámci Early Access, které je k dispozici relativně širokému spektru uživatelů. Díky tomu byla zjištěna cena očekávané služby, kterou si Apple bude měsíčně strhávat z vašeho účtu.

Jak již bylo uvedeno na mediální konferenci, první měsíc budou mít zájemci zdarma pro vyzkoušení. Následující předplatné vychází na 4,99 dolarů, což je velmi příjemná cena. K dispozici budou totiž desítky parádních her, které si tak budete moci stáhnout zdarma na zařízeních iOS, Mac či Apple TV. Kalifornský gigant v nedávné zprávě uvedl, že při spuštění bude k dispozici kolem 100 her, bez reklam a dalších nákupů v aplikaci. Nabídka her se má navíc neustále rozšiřovat, díky čemuž se nestane ohranou a hráče bude stále bavit.

Na tyto tajné informace přišel vývojář Guilherm Rambo, kterému se při lustrování kódu podařilo narazit na propagační zprávy. Necelých pět dolarů zaplatíme například za studentské Apple Music ve Spojených státech, což není příliš závratná částka. Co se však zatím stále neví, je přesný termín spuštění. Podle našeho názoru se ale dočkáme na podzimní konferenci Keynote společně s novými iPhony.

Výsledek obrázku pro apple arcade


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz