[Ke stažení] Stáhněte si Apple 5K Retina obrázek do vašeho zařízení.

Koncem minulého měsíce představila společnost Apple nové iPady, mac Mini ale také upgradovaný počítač 5K iMac s Retina displejem. Tento iMac představuje nový standart v oblasti stolní grafiky. Zatímco současné displeje nabízejí standart 4K, Apple přidal dalších 1000 pixelů v obou směrech a nabízí něco netradičního. Přestože si můžete stáhnout tapety pouze v rozlišení pro nový iMac, Jason Zigrino přepracoval standartní tapetu, která se objevila na konferenci a nabízí obrázek v několika variantách pro vaše iOS zařízení, ale také pro starší počítače Mac.

iMac 5K tapety obrazovky

Tapety jsou níže ke stažení a jsou přepracované na míru vašeho zařízení.
Můžete si stáhnout celý balíček, nebo jednotlivé tapety v rozlišení 1440 x 900 , 2560 x 1440 , 2880 x 1800 ale také pro iOS iPad , iPhone 5 / s , iPhone 6 / 6 Plus. Celý Zip soubor (obsahuje skutečný 5K obraz na 5241 x 2948).

Přečtěte si také:  Společnost Apple chce používat iPhone jako platební terminál.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz