Ke každé výměně displeje iPhonu, 3D Tvrzené sklo PREMIUM zdarma!

3D Tvrzene sklo na iPhone zdarma

Výměna displeje iPhonu již nemusí být příliš velkým oříškem. Dříve se na výměnu displeje čekalo několik dní, nyní můžete navštívit iPhone Servis Tvrzenýsklo.cz a nechat si vyměnit displej do 30 minut. Navíc jako bonus, dostanete na nový displej 3D Tvrzené sklo PREMIUM zdarma. Stačí při příchodu předložit buď vytištěný, nebo v interaktivní podobě zobrazený banner, který naleznete pod článkem. Ušetříte tak necelých 600 korun za ochranné 3D Tvrzené sklo.

Výměna displeje do 30 minut s originálním LCD i podsvícením

Na servisní zákrok jsou vždy používány displeje s originálním LCD i podsvícením. Zůstává tak zachována nejvyšší možná kvalita. Nehrozí žádné závady typu ghosttouch (samovolné psaní a problémy s dotykem) či špatné pozorovací úhly. Všechny instalované displeje si můžete před instalací prohlédnout. Výměna displeje nezabere ve výsledku více než 30 minut u většiny modelů. Všechny displeje jsou reálně skladem na kamenné prodejně, můžete se tedy na výměnu stavit bez objednání předem.

Vymena displeje iPhone X

Na prováděný servisní zákrok je poskytována dvouletá záruka. Záruka se samozřejmě nevztahuje na mechanické poškození 🙂 Při čekání na prováděný servis můžete počkat přímo na kamenné prodejně, kde Vám je k dispozici wifi připojení zdarma, kávovar, či magazín SuperApple. Nyní navíc můžete využít akce a získat k výměně displeje, 3D Tvrzené sklo PREMIUM na iPhone zdarma!

Vymena displeje iPhone 5s,SE - 3

Jak 3D Tvrzené sklo PREMIUM na iPhone vypadá?

3D Tvrzené sklo je dokonalá ochrana pro celý povrch displeje. Kopíruje perfektně i zaoblené hrany displeje. Je 0,3mm tenké, takže příliš nenavyšuje hmotnost iPhonu. Po instalaci 3D Tvrzeného skla PREMIUM na iPhone bez domovského tlačítka skoro ani nepoznáte, že na displeji nějaká ochrana je. 3D Tvrzené sklo PREMIUM je kompletně celé z jednoho kusu odolného ochranného skla. Dokonale tak ochrání displej iPhonu před poškozením i při nárazu a pádu.

Přečtěte si také:  Letošní iPhone SE 2 poráží ve srovnání špičku od Samsungu.

3D Tvrzene sklo PREMIUM na iPhone XR PREMIUM

V rámci akce Vám bude sklo přímo na prodejně odborně na nový displej aplikováno. Jak přesně 3D Tvrzené sklo na iPhone vypadá si můžete prohlédnout v přiloženém videu zde:

Kolik výměna displeje na iPhonu stojí?

Pokud chcete získat 3D Tvrzené sklo k výměně displeje zdarma, stačí vytisknout, nebo přímo na kamenné prodejně ukázat banner přiložený pod tímto odstavcem.

3D Tvrzene sklo na iPhone zdarma