Kdy oficiálně začne výroba bezdrátové nabíječky AirPower?

Dlouhé čekání na bezdrátovou nabíječku AirPower od Applu je téměř u konce. Zahraniční portál ChargerLab totiž zveřejnil zajímavé informace týkající se spuštění výroby a předpokládá datum uvedení na trh.  Nicméně příslušenství bylo představeno již v roce 2017 společně s iPhonem X a v letošním roce bychom se mohli konečně dočkat. Z jakého důvodu nebyla nabíječka uvolněna dříve jsme se z oficiální strany nedočkali, nicméně Apple se drží strategie, že jejich produkty musí fungovat na 100% a zřejmě bylo ještě třeba doladit detaily.

Podle zdroje se o výrobu postará společnost Luxshare Precision, která v současné době vyrábí pro kalifornského giganta bezdrátová sluchátka AirPods, nebo například USB-C kabely pro poslední iPady Pro. Vzhledem k tomu, že se dříve uniklé informace z ChargeLab shodovaly s realitou, můžeme alespoň částečně považovat datum výroby za pravdivý.

Hromadná produkce bezdrátové nabíječky AirPower odstartuje už 21. ledna a budou se na ní podílet i další firmy, jako je například Pegatron. K oficiálnímu uvolnění by mělo dojít o několik měsíců později, nejpravděpodobnější variantou je červen a vývojářská událost WWDC 2019. Pořídíte si tento produkt? Pište do komentářů. Odhadovaná cena je 4 990 Kč.

Výsledek obrázku pro airpower

Zdroj: MacRumors.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz