John Sculley doporučuje, jak by měl Apple zlepšit Apple Watch.

Bývalý výkonný ředitel Apple, John Sculley, známý vytlačením Steva Jobse z firmy, si myslí, že Apple by měl Apple Watch zlepšit.

Sculley, který v současnosti žije na Floridě a využívá mnoho produktů Apple, v rozhovoru pro The Street říká, že i přes svoji velkou lásku k Apple nemá v součastnosti o Apple Watch zájem.

„Myslím si, že jsou krásné. Nemají ale dostatek funkcí, aby se staly něčím, co teď potřebuji….

Měly by být více nezávislé na jiném hardware. Pokud chci jít běhat, nechci si s sebou brát iPhone a ještě nosit hodinky. To se ale jistě rychle vyřeší, Apple je v tomto opravdu dobrý….

V současnosti přecházíme do doby, ve které může aplikace na posílání textových zpráv obsahovat inteligentního asistenta. Pokud byste napsali zprávu, že přijdete například o 30 minut později na schůzku, asistent by se podíval do vašeho kalendáře, dal by vědět lidem se kterými schůzku máte a upravil by váš další rozvrh. To by, dle mého názoru, byla ideální aplikace pro Apple Watch.“

Autor článku dodává:

Souhlasím s tím, co Sculley říká a myslím si, že všichni věří, že tyto změny se připravují. Doufám, že přijdou s novou generací Apple Watch, která se objeví pravděpodobně na podzim.

Celý rozhovor můžete zhlédnout nad článkem:


ZDROJwatchaware.com
Jsem redaktorem FanApple.cz. Skalním fanouškem a uživatelem počítačů Apple jsem už od čtyř let. Do mé sbírky patří například Mac mini, iPad Air, iPhone 5S, Apple Watch, PowerMac G3, G4, G5, powerMacintosh 8600/200, iBook G4, iPhone 3G, iPhone 4S, iPod Touch 4, iPod nano 4.