Jedinečná příležitost. Mall.cz nabízí originální Lightning kabel za 109 Kč

Pokud zrovna potřebujete vyměnit váš starý dobíjecí kabel k iPhonu za nový, nebo plánujete pořídit si jeden kousek do zásoby, pak pro vás máme skvělou zprávu. Internetový prodejce Mall.cz totiž nabízí svým zákazníkům možnost zakoupit si originální Apple Lightning kabel za zvýhodněnou cenu 109 Kč. Jedná se však o časově omezenou nabídku, případně dokud se úplně nevyprodají.

Tímto nákupem tak můžete ušetřit z původních 330 korun, tedy krásných 66% a to se určitě vyplatí. Přejít do obchodu můžete pod tímto odkazem. Jedná se o kabel USB 2.0, kterým propojíte třeba také váš iPad či iPod s konektorem Lightning k USB portu počítače, nebo ho snadno připojíte k USB napájecímu adaptéru pro nabíjení ze zásuvky. Nejedná se o sponzorovaný příspěvek, ale pouze o zajímavou informaci, která se vám může hodit.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz