Jaké tvrzené sklo nejlépe zvolit pro Váš iPhone?

Tvrzené sklo na iPhone

Koupili jste si nový / či použitý iPhone a přemýšlíte, jak jej nejlépe ochránit proti rozbití? Jednoznačně nejnáchylnějším místem celého iPhonu je displej. Pokud se Vám poškrábe zadní strana či hrany? Ano, už iPhone nevypadá tak dobře, ale co.. jde stále požívat a vše jde snadno schovat do nějakého barevného obalu. Jenže takového „pavouka“ přes displej těžko schováte do obalu, proto je dobré svůj iPhone preventivně vybavit tvrzeným sklem. Jenže nastává otázka, jaké tvrzené sklo je pro můj iPhone nejlepší?

iPhone 4/4S/5/5S/5C/SE

Podíváte-li se dobře na tyto typy telefonů, zjistíte že mají jednu společnou věc a to, rovný displej. Zde je volba vcelku snadná, protože skoro všechna tvrzená skla v dnešní době jsou velice odolná a dosahují tvrdosti 9H. U skel na tento typ iPhonů tedy již řešíte pouze, jakou barvu by sklo mělo mít. Klasikou je průhledné tvrzené sklo, které nikterak nezabraňuje funkčnosti displeje a neznecitlivuje dotyk. Toto sklo je možné koupit již od 149 korun v kombinaci se slevovým kódem umístěným na konci tohoto článku ještě levněji! Druhou variantou jsou oboustranná barevná tvrzená skla, které koupíte již od 299 korun – se slevou ještě levněji. Jedná se o balíček dvou skel, které můžete zakoupit ve zlaté, černé, modré, stříbrné nebo růžovozlaté barvě. V balíčku naleznete dvě tvrzená skla, první je na přední část, tedy displej a druhé na zadní část. Samozřejmě v obou sklech máte výřezy na tlačítka, kamery či mikrofon.

763-2

iPhone 6/6S/6Plus/6SPlus

Větší dilema ovšem nastává u iPhonů 6 / 6S / 6 Plus a 6S Plus. Tyto typy iPhonů disponují lehce nahnutým displejem po obvodu. Nabízí se nám tu tedy dvě možnost tvrzených skel. Klasická rovná tvrzená skla, jako je tomu u iPhonů 4/4S/5/5S/SE/5C, ovšem tato skla nezasahují až k ohnutým krajům, chráníte tedy většinu displeje, ale ohnuté hrany nikoliv. Zakoupit jej můžete v průhledné variantě již od 159 korun, nebo také v oboustranné barevné, za 299 korun – čímž se dostanete na cenu 149 korun / kus.

Přečtěte si také:  V systému iOS 14 můžete změnit výchozí aplikace. Jak to funguje?

Druhou variantou je 3D Tvrzené sklo, které díky zahnutým hranám splyne s celým povrchem Vašeho displeje. Nabídka těchto tvrzených skel je velice pestrá, nakoupit klasické bílé, nebo černé můžete již za 299 korun, čímž zůstane zachována barvna displeje. Navíc je ale možné zakoupit také další čtyři barevné varianty v barvě zadního krytu, tedy vesmírně šedé, stříbrné, zlaté a růžovězlaté. Tyto 3D tvrzená barevná skla koupíte za krásných 399 korun, nezapomínejte ale, že na nákup můžete použít 20% slevu přiloženou na konci článku!

Přestože se jedná o 3D tvrzená skla, neomezují žádným způsobem funkčnost displeje, i takový ForceTouch – který je velice citlivý na dotek, zůstane zachován. Chcete-li tedy chránit svůj iPhone co nejefektivněji, rozhodně se nebojte zainvestovat do tvrzeného skla!

tvrzene-sklo-s-3d-rameckem-na-iphone-6-plus-6s-plus

Slevový kód na celou objednávku

Jak jsme Vám již slibovali v průběhu, v rámci spolupráce eshopu www.tvrzenysklo.cz a našeho magazínu www.fanapple.cz Vám nabízíme slevový kód: FanApple, po jehož zadání při dokončení objednávky do sekce Voucher získáte 20% slevu na celý nákup! Další z výhod je jednoznačně možnost osobního vyzvednutí v Praze ZDARMA!


Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.