Jaké produkty můžeme od Applu v letošním roce ještě očekávat?

Všechny sliby, na jejichž realizaci by společnost Apple vyžadovala živé vystoupení byly letos splněny. Pořád nám tam ale zbývají třeba iPady. Nicméně po debaklu s nabíječkou AirPower, která měla být představena začátkem letošního roku nemůžeme čekat, že všechno plánované dojde až do očekávaného cíle. Vzhledem k tomu, že je říjnová konference nepravidelná, i přesto zůstává naděje, že se letos ještě nějakých produktů dočkáme. Například v roce 2015 se žádná říjnová událost nekonala.

Výsledek obrázku pro macbook 16

Vzhledem k tomu, že k představení 16″ Macbooku Pro prozatím nedošlo, analytici stanovují datum vydání na říjen 2019. Kromě vylepšených procesorů, rychlejších disků a zajímavých konfigurací se očekává také úprava zobrazovacího panelu. Podle našeho názoru je to letos prozatím nereálná situace a velkých změn se dočkáme až příští rok. Mimochodem, na běžnou práci je současná úhlopříčka 15-palců dostačující. Co se týká iPadů, Apple doposud hledá alternativní řešení, jak se vypořádat s nepříjemnými problémy, které doprovází nekvalitně zpracovaná konstrukce (ohýbají se a lámají se, bohužel). Vylepšení očekáváme také v sektoru fotografování. Apple by se mohl vydat cestou trojitého fotoaparátu a jako jediný tablet by disponoval kvalitním snímačem se třemi čočkami.

Výsledek obrázku pro ipad pro 2019

Podle dostupných informací se rozhodl kalifornský gigant aktualizovat své prémiové tablety každé dva roky, což znamená, že představí přepracovaný model iPad Pro až v roce 2020, nebo použije stejnou technologii při výrobě a problémy budou i nadále přetrvávat. Dáváme přednost prvnímu rozhodnutí. Reálná možnost nového produktu přichází v kategorii Apple TV a stolních počítačů Mac Pro. Pátá generace Apple TV byla představena před dvěma lety a nabízí procesor A10X Fusion, 32 až 64 GB úložný prostor spolu s podporou 4K HDR. Letošní model by mohl disponovat vylepšeným procesorem A12, vylepšeným grafickým čipem a širší nabídkou úložiště kvůli nedávno představené službě Apple Arcade.

Přečtěte si také:  Chytrá karanténa od Apple pro sledování pacientů s Koronavirem.

Výsledek obrázku pro apple tv 2019


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz