Jaké Apple produkty můžete zdarma vyměnit i po záruční lhůtě?

Společnost Apple tradičně nabízí mezinárodní záruku 12 měsíců, přičemž je možné rozšíření Apple Care za poplatek. Pokud si však některý z Apple produktů zakoupíte u českých prodejců, získáte na spotřební zboží až 24 měsíců, což je určitě příjemnější. Pokud se vám zařízení rozbije mimo záruční období, musíte si servisní zákrok zaplatit, což se někdy může vyšplhat do obrovských čísel. Naštěstí však některé Apple produkty můžete zdarma vyměnit i po skončení záruky – existuje totiž tzv. program prodloužené výměny a servisního krytí, který můžete najít pod tímto odkazem.

V čem je tento program pozitivní? Pokud některý z níže uvedených produktů vlastníte a objeví se nečekaná chyba, máte nárok na výměnu či bezplatnou opravu, přestože uběhlo 12 měsíců od zakoupení. K dispozici je v současném okamžiku pro české zákazníky celkem 8 programů. Pokud si nejste jistí, zda máte nárok na bezplatnou výměnu, doporučujeme kontaktovat bezplatnou Apple telefonní podporu – Česká republika – 800 700527 či Slovenská republika – 0800 004640. Bližší informace se dozvíte kliknutím na jednotlivý program níže pod tímto odstavcem.

Zdroj: Apple.cz

Přečtěte si také:  Koupit či nekoupit iPhone X v roce 2020?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz