Jak zprovoznit Magic Mouse na Windows Vista a 7

Optická myš Magic Mouse je oficiálně podporována pouze na platformě Mac s operačním systémem Mac OS X a Windows (pomocí Boot Camp).

Jak tedy zprovoznit tuto myš na platformě PC s Windows? Stačí stáhnout ovladače pro 32bitové nebo 64bitové Windows Vista/7 a nainstalovat je. Tyto vladače jsou také kompatibilní s Windows XP, ale je nefunkční scrollování.

Odkaz ke stažení ovladačů pro 32bit

Odkaz ke stažení ovladačů pro 64bit

Po instalaci ovladače přidejte zařízení Bluetooth a ze seznamu vyberte Apple Mouse, počítač automaticky myš nastaví a vy můžete začít Magic Mouse používat.

Pokud máte problém s instalací typu: „Aktuální jazyk není průvodcem instalací zařízení hardwaru podporován. Obraťte se na dodavatele tohoto balíčku.“, tak instalační archiv rozbalte pomocí programu WinRAR a z rozbalené složky vymažte soubor DPInst.xml, po vymazání tohoto souboru spusťte soubor DPInst, který ovladače nainstaluje.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz