Jak změnit ikonu Twitter pro Mac?

Twitter pro Mac, je jedna z velkých aplikací, které Apple MAC Store představil mezi prvními. Od té doby byla aplikace již 2x aktualizována a má v sobě spousty výhod.  Zde je návod,  jak změnit ikonu podle, která se vám líbí nejvíce. Ikonky pomocí toho návodu můžete měnit u jakých-koliv aplikací na operačním systému Mac OS X.

  1. Najít Twitter pro Mac ve Finderu. Můžete to udělat buď pomocí vyhledávače , nebo pravým kliknutím myši  na Twitter ve vašem Docku a zvolitVolby> Zobrazit ve Finderu .

    2.Jakmile máte aplikaci spuštěnou, ukončete -ji, pak pravým tlačítkem klikněte na ikonu a vyberte  Show Package Contents . To vám umožní nahlédnout do aplikačního balíčku a najít soubory, které potřebuje ke spuštění, takže buďte opatrní na to, co děláte a co prozkoumáváte. Přejděte do obsahu složky, a pak najít zdroje ,  které jsou uvnitř složky. Uvidíte tři -. ICNS soubory 3D jeden z nejnovější aktualizace a dva další

    3. Pokud se pokusíte změnit soubory, zatímco oni jsou ještě v žádosti svazku, nebude to fungovat, poté přetáhněte tři soubory na vaší pracovní plochu. Přejmenování 3D ikony Icon1.icns a pak přejmenovat ikonu, kterou chcete použít jako Icon.icns .Všimněte si, že název souboru je case-sensitive. Nyní přetáhněte přejmenované  ikony zpět do složky Zdroje. Budete muset klikněte na tlačítko „Ověřit“ a zadejte heslo, aby přepsat existující soubory.

    Poslední věc, kterou musíte udělat, je přetáhnout starou Twitter z doku a načíst novou aplikaci Twitter zpět do doku. Vaše nová / stará ikona by se nyní měla ukázat, pak je vše správně.Tato metoda pracuje s jakoukoliv aplikací, nejen Twitter. Jen se ujistěte, aby byla nahrazena správná ikona se správnou koncovkou.

    Přečtěte si také:  Nejlepší ochrana displeje Apple Watch! Již nebudete chtít jinou

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz