Jak výkonný bude nástupce modelu iPhone XR? Podívejte se na skóre.

Nejnovější výsledek z Geekbench údajně odhaluje informace o výkonu nástupce modelu iPhone XR, který bude představený na mediální akci v příštím týdnu. Výsledek, kterého si všiml člen fóra EugW uvádí číslo modelu „iPhone12,1“ se systémem iOS 13.1 s identifikátorem základní desky N104AP. Pokud se vrátíme o několik měsíců zpět, Bloomberg tvrdil, že letošní iPhone XR bude interně označen kódem N104, zatímco 9to5Mac potvrdil, že zařízení ponese číslo modelu iPhone 12,1.

Pokud se jedná o věrohodné informace, výsledek odhalil několik podrobností o letošním nástupci. Zaprvé, výsledek ukazuje, že má zařízení 4GB RAM, což by znamenalo nárůst oproti původním třem gigabajtům. Samotný procesor Apple A13 zahrnuje šest jader, pravděpodobně ve stejném rozložení, tedy 2 vysoce výkonná jádra a čtyři úsporná jádra. Vysoce výkonná jádra procesoru A13 jsou v dnešním výsledku zobrazena při frekvenci 2,66 GHz, v porovnání s 2,49 GHz v A12, což vede k přibližně 12–13 procentnímu nárůstu jednojádrového výkonu pro A13 se skóre 5415 ve srovnání s průměrně 4796 pro A12 u loňského iPhonu XR.

I když nemůžeme potvrdit, zda je výsledek Geekbench opravdu pravý, protože výsledky lze snadno zfalšovat, všechna data se zdají být odpovídající nebo vysvětlitelná. Více se dozvíme s odhalením všech tří nových iPhonu na mediální události společnosti Apple 10. září 2019.

Přečtěte si také:  5 skvělých iOS aplikací, které jsou k dispozici zdarma (27.3.2020)

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz