Jak přemístit ukazatel data a času na uzamčené obrazovce?

Společnost Apple již dlouhá léta používá stejné rozvržení jednotlivých prvků na zamykací obrazovce u svých iOS produktů. Jedná se konkrétně o ukazatel data a času, přičemž pomocí jednoduchého nástroje můžete umístění snadno přemístit podle vašeho přání. Jedná se o doplněk s označením mvClock11, který je k dispozici pro všechny iPhony či iPady s nainstalovaným Jailbreakem.

Výsledek obrázku pro mvClock11

Pokud chcete upravit rozložení těchto prvků, je třeba nejprve provést instalaci Jailbreaku, který je dostupný především u starších produktů disponující systémem iOS 10 – iOS 11. Po vyhledání balíčku v Cydia Store a následné instalaci se zařízení restartuje. V nastavení pak objevíte podokno mVClock11 u kterého si může nakonfigurovat přesně podle vašich představ, kde se mají informace zobrazovat.

Výsledek obrázku pro mvClock11

Bohužel neexistuje žádný živý náhled, který by vám ukázal, jak bude nabídka vypadat – je třeba tedy chvíli ladit, než objevíte ideální polohu. Vybrat si můžete z vertikální a horizontální polohy, přičemž pro uložení zvolte možnost Save.


ZDROJGadgetCube.com
Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz