iPhone XR: Jak nejlépe ochránit nový iPhone před poškozením.

Když se rozhodnete pořídit si novější telefon, který stojí mnohdy opravdu hodně peněz, často se zapomíná na preventivní ochranu, díky které lze snadno předejít nečekanému poškození. Ať už se jedná o jakoukoliv každodenní situaci, nebezpečí číhá na každém rohu a křehké zařízení s obrovským displejem může při špatné manipulaci vyjít opravdu draho. Pak je totiž jedinou výchozí možností návštěva autorizovaného servisu, ve kterém zaplatíte mnohdy i několik tisíc korun.

V dnešní době není problém předejít takovým problémům. Stačí si totiž pořídit vhodné příslušenství, které splní očekávání a mnohdy zachová líbivé prvky moderních smartphonů. Výrobci se opravdu snaží a chtějí svým zákazníkům nabídnout opravdové maximum, můžete si tedy zakoupit několik různých variant tvrzených skel, které ochrání přední i zadní stranu telefonu, ale nechybí ani ochranné prvky na čočku fotoaparátu a podobné vychytávky. Celou nabídku si můžete prohlédnout pod tímto odkazem.

3D Tvrzené sklo na iPhone XR PREMIUM - 3

Nicméně do redakce zavítal iPhone XR v krásném provedení PRODUCT(RED) a byla by opravdu škoda, abychom ho nějakým způsobem znehodnotili. Proto jsme se rozhodli pořídit prémiové tvrzené sklo, které kompletně chrání celý povrch displeje. Chrání tak i zaoblené hrany displeje, které jsou velice náchylné na poškození. Je důležité připomenout, že se velice snadno aplikuje a na samotném telefonu pak vypadá opravdu perfektně. Vybrat si z několika modelů můžete na stránkách našeho partnera TvrzenySklo.cz, přičemž v nabídce najdete i 3D Tvrzené sklo na iPhone XR (PREMIUM).

Proč zvolit kvalitní a ověřené sklo? V našem případě se jedná konkrétně o ten nejlepší produkt, který můžete sehnat. Dosahuje totiž 5x vyšší odolnosti než klasická tvrzená skla a disponuje vylepšeným podlepením i v horní části displeje.  Takže se Vám do proximity senzorů, přední kamery, nebo i FaceID čtečky nedostává prach. Dokonale chrání displej proti poškrábání, menším nárazům a pádům. Takový produkt pak vychází na příjemných 599 Kč. Když zadáte při objednávce slevový kód „FanApple“ získáte 20% slevu. Takže vás vyjde na 479 korun. Pořídit si můžete ale také obyčejné tvrzené sklo, které pokrývá rovnou část displeje. To je výrazně levnější, nicméně za kvalitu se vyplatí připlatit!

Přečtěte si také:  Letošní iPhone SE 2 poráží ve srovnání špičku od Samsungu.

Přestože se říká, že ochránit displej vašeho telefonu je základ a oprava bývá v servisu většinou nejdražší, nesmíte zapomenout ani na zbývající část telefonu, která je odkrytá. Pokud jste si vybrali barevný skvost, jako je v našem případě PRODUCT(RED), pak je naprostý nesmysl krásnou zadní část telefonu ukrýt do neforemného pouzdra. Naštěstí však existují perfektní transparentní kryty, které ochrání váš telefon a zároveň nabídne krásný pohled na křivky jablečného telefonu. Zvolit můžete průhledný gumový kryt pro iPhone XR v elegantním zpracování u kterého je výhodou, že ovládací prvky a nabíjecí konektor zůstávají dostupné. Ten vychází na parádních 199 Kč a určitě by vám neměl chybět. Navíc když zadáte při objednávce slevový kód „FanApple“ vyjde vás na 159 korun. Produkty si můžete také vyzvednout u našeho partnera osobně v kamenné prodejně v Praze na Andělu.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz