iPhone X nyní pořídíte u českých prodejců o mnohem levněji.

Společnost Apple představila v loňském roce revoluční iPhone X, který se v porovnání s předchozími generacemi výrazně lišil, jak po designové stránce, tak zejména z hlediska výbavy. Jelikož se jednalo o prémiový model, který si nesmí ztratit na ceně, místo zlevnění a udržení dále v nabídce se ho rozhodl tým vedení stáhnout a na stránkách Applu si ho už bohužel nekoupíte. Pokud ale tento model vyloženě chcete, nyní můžete výrazně ušetřit.

Čeští prodejci totiž vyprodávají skladové zásoby a tak se můžeme těšit na nižší ceny, než tomu bylo doposud. Na stránkách Apple.cz bylo možné pořídit 64GB variantu za 29.990 Kč přičemž nyní ho seženete až o 4000 korun levněji. Připravili jsme pro vás seznam vybraných prodejců a jejich aktuální ceny za stále výkonný telefon, který jako první z řady Apple přinesl výřez v horní části displeje, nebo třeba zabezpečení Face ID.

– Apple iPhone X, 64GB – ESOMobil.cz – 23.295.-
– Apple iPhone X, 64GB – MobilPohotovost – 25.990.-
– Apple iPhone X, 64GB – Alza.cz – 26.990.-
– Apple iPhone X, 64GB – Datart.cz – 26.990.-
– Apple iPhone X, 64GB – Mall.cz – 27.990.-

Výsledek obrázku pro iPhone X


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz