iPhone v kapse zachránil vojákovi život!

Vydání nových iPhonů 6 a 6 Plus provázela všem velice známá kauza s ohýbáním těla, v té době nových vlajkových lodí. Tehdy patřil iPhone 6 a 6 Plus k nejtenčím na světě a disponoval hliníkovým tělem, čímž vzbuzoval spekulace, jak moc pevné tělo iPhonu vlastně je. Na to, jak obstál iPhone 6 v drop testu s konkurenčním iPhonem S6 Edge se můžete podívat v přiloženém článku, který jsme si pro Vás připravili již dříve! Tělo iPhonu 6 a 6 Plus se velice snadno ohnulo například v kapse kalhot, kdo by tedy řekl, že dokáže absorbovat náraz kulky z pistole?

Do včerejšího dne by to neřekl ani 25 letý voják Mustafa Bozok, který se snaží na straně Turecka bojovat proti teroristické organizaci PKK. Mladý Mustafa byl povolán do rychlé akce a ponechal si ve svých vojenských kalhotách i svůj zlatý iPhone 6. Při přestřelce byl Mustafa postřelen, ovšem jeho zranení bylo pouze povrchní.

bullet
Foto: Sarp Özer – Anadolu Ajansı

Zasažen byl do nohy, přímo do místa kapsy, ve které měl zastrčený svůj iPhone 6. iPhone absorboval výstřel z větší části, takže kulka neprošla skrz nohou, ale zůstala na povrchu. Bozok byl odvezen do nedaleké nemocnice na léčení, kde se velice rychle ze svého zranění zotavil.

Jediný, kdo se nedokázal ze zásahu zotavit byl Mustafovo zlatý iPhone 6. Náraz kulky jej natolik poškodil, že se iPhone stal neopravitelným. Možná, kdyby měl na displeji nalepeno tvrzené sklo z partnerského eshopu TvrzenýSklo.cz, bylo by snadné pomoci i Mustafovo iPhonu!

Zdroj: Cult of Mac

Přečtěte si také:  Kdy se dočkáme nových modelů MacBook Pro a MacBook Air 2020?

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně zkombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.