iPhone Servis Tvrzenýsklo.cz – Oprava iPhonu v Praze na počkání!

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo
iPhone Servis Praha - Výměna baterie, displeje a dalších dílů na počkání. Adresa: Ostrovského 32, Praha 5. Ke každé výměně displeje Tvrzené sklo jako dárek ZDARMA.

Rozbil se Vám iPhone a nevíte, kam ho odnést na opravu, aby Vám jej opravili na počkání? iPhone Servis Tvrzenýsklo.cz se nachází na Praze 5, kousek od Metra B – Anděl. Provádí opravy iPhonů na počkání, bez nutnosti objednání předem! Přesto je možné si opravu iPhonu předem rezervovat.

PROČ IPHONE SERVIS TVRZENÝSKLO.CZ ?

Sháníte opravu iPhonu, kde Vám poradí a opraví iPhone na počkání? Rádi byste dostali snad co možná nejvyšší kvalitu náhradního dílu a záruku, na kterou se budete moci opravdu spolehnout? iPhone Servis poskytuje 2 letou záruku na všechny prováděné opravy. Navíc 80% servisních zákroků je prováděno na počkání, přímo na prodejně, která se nachází na Praze 5, v ulici Ostrovského 32. (250m od Metra B – Anděl)

Pro dosažení co nejvyšší kvality opravy Tvrzenýsklo používá pouze originální displeje! Žádné špatné pozorovací úhly, nízká kvalita zobrazení či samovolné psaní displeje. Originální displeje od dodavatele přímo z Prahy. Navíc ke každé výměně displeje obdržíte Tvrzené sklo na iPhone jako dárek.

NEJČASTĚJI PROVÁDĚNÉ OPRAVY IPHONŮ

Přehled nejčastěji prováděných oprav iPhonů. Zmíněné servisní zákroky jsou vždy prováděny na počkání, bez nutnosti objednání předem.

VÝMĚNA DISPLEJE IPHONE PRAHA

Výměna displeje na iPhonu probíhá na Praze 5, kousek od stanice metra B – Anděl. (250m) Po výstupu z metra nepůjdete déle než 3 minuty a dorazíte na prodejnu, adresa: Ostrovského 32, Praha 5. Zde si můžete nechat vyměnit displej na počkání, bez nutnosti objednání předem.

iPhone Servis je prováděn POUZE S ORIGINÁLNÍMI DISPLEJI, takže se nemusíte obávat nízké kvality výsledné opravy. Na každý servis je samozřejmě poskytována záruka. Nejčastěji prováděné výměny displejů jsou:

Výměna displeje iPhone 5s – 1690 korun, Výměna displeje iPhone 6 – 1990 korun a výměna displeje iPhone 6s – 2490 korun.

Výměna displeje iPhone Praha

VÝMĚNA BATERIE IPHONE PRAHA

Výměna baterie v iPhonu probíhá též na počkání. Výměna baterií nezabere více než 30 minut v případě nejnáročnější opravy. Většinou výměna baterií nezabere více než 15 minut. (Nejčastější výměny baterií jsou v iPhonech 5s, 6 a 6s). Každá baterie je podlepována lepícími proužky, jako je tomu v případě původní instalace baterie ze strany Applu. Pokud budete mít zájem, můžete si původní baterii z iPhonu nechat.

Výměna Baterie iPhone Praha

VÝMĚNA SLUCHÁTKA IPHONE PRAHA

Výměna sluchátka u iPhonu je prováděna na počkání v Praze, bez jakéhokoliv objednání. Výměnou sluchátka vyřešíte problémy s hovorem, kdy špatně slyšíte druhou stranu. Při telefonování může ve sluchátku, chrčet, praskat, nebo je hovor velice potichý. V případě nutnosti při výměně sluchátka instalujeme i novou mřížku sluchátka ZDARMA.

Výměna sluchátka iPhone Praha

KDE JE IPHONE SERVIS PROVÁDĚN

iPhone Servis a všechny servisní zásahy jsou prováděny přímo na kamenné prodejně v ulici Ostrovského 32, Praha 5. Zde Vám je k dispozici také široký sortiment příslušenství a odborná pomoci. Rádi Vám pomůžeme s výběrem příslušenstvím, s instalací produktů a všeho, co jen budete potřebovat o produktech společnosti Apple – PS: Ještě to musí být v našich silách 🙂

iPhone Servis Praha - Tvrzenýsklo
iPhone Servis Praha – Výměna baterie, displeje a dalších dílů na počkání. Adresa: Ostrovského 32, Praha 5. Ke každé výměně displeje Tvrzené sklo jako dárek ZDARMA.

Široký sortiment tvrzených skel, ochranných fólií a krytů s tvrzenými skly za ty nejlepší ceny. Všechny produkty jsou skladem a připravené k expedici do 24 hodin od objednání! Na své si také přijdete, pokud sháníte originální lightning kabel, nabíjecí adaptér, či originální sluchátka EarPods. Díky partnerskému eshopu, který nabízí obaly na iPhone s vlastním motivem a mnohem více, ideálně skombinujete vše, co potřebujete Váš jablečný miláček k bezpečnému užívání.