iPhone SE 2: Analytik odhalil datum představení, jeho funkce a další.

Společnost Apple plánuje sériovou výrobu kompaktního zařízení iPhone SE 2 v lednu 2020 a na konci března uvede smartphone do prodeje. Podrobnosti o vlastnostech nového produktu a jeho načasování sdílel již známý autoritativní analytik Ming-Chi Kuo, který ve svém prohlášení velmi zřídka dělá chyby týkající se zařízení Applu. Mimochodem, byl to ten, kdo poprvé oznámil, že Apple vydá iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max několik měsíců před oficiálním vydáním. Čtěte dál…

Již dříve bylo oznámeno, že iPhone SE 2 bude skutečně vydán v prvním čtvrtletí roku 2020 a očekává se, že bude stát 399 USD. S ohledem na historické vzorce v harmonogramu vydání produktů Apple můžete zhruba předpovědět, kdy společnost ukáže nové produkty. Březen je navíc tradičně měsícem uvedení cenově dostupnějšího iPhonu společnosti Apple. Předchůdce, tedy iPhone SE byl oznámen 21. března 2016, předběžné objednávky začaly 24. března 2016 a zařízení bylo oficiálně vydáno 31. března 2016.

Související obrázek

Podle odborníka budou nejpravděpodobnější technické specifikace nového produktu vypadat takto. Těšit se můžeme na OLED displej s úhlopříčkou 4,7-palce. Uvnitř objevíme vylepšený procesor Apple A13 Bionic, tedy stejný model, který používají letošní vlajkové lodě. O rychlost se pak postará 3 GB RAM LPDDR4X a úložiště nabízí možnost vybrat si z 64GB a 128GB varianty. Podle informací si zachová domovské tlačítko Home Button a do prodeje by měl dorazit celkem ve třech barvách, konkrétně šedá, stříbrná a červená.

Ming-Chi Kuo očekává, že zařízení bude vypadat stejně, jako iPhone 8 a tvrdí, že se bude jedna o nejoblíbenější možnost upgradu pro majitele iPhonů 6 a iPhonů 6S, který zároveň podpoří kalifonskou společnost v jejím finančním růstu ve vybraných zemích. Podle něho tito uživatelé nepotřebují Face ID a tři kamery na telefonu a dají přednost levnějšímu zařízení se slušnou výbavou.

Přečtěte si také:  Potřebujete tvrzené sklo, obal, nebo opravit iPhone?

Výsledek obrázku pro iphone se 2 2020


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz