iOS 13 umožňuje odstranit aplikace přímo ze seznamu aktualizací.

Společnost Apple přidala v operačním systému iOS 13 a iPadOS nový způsob, jak odstranit nedávno nainstalované aplikace přímo z App Store. Přestože zůstává nejrychlejším způsobem odinstalace podržením prstu na ikoně a následné odstranění z plochy, další způsob rozhodně vítáme – obzvlášť pokud se vám třeba nezdají nová vylepšení v aktualizovaném balíčku. Jak na to?  Stačí k tomu přejít do záložky Aktualizace, kde se zobrazuje seznam nedávno aktualizovaných aplikací. Pak už jen přetažením doleva na libovolné aplikaci vyvoláte možnost Smazat a potvrdíte odstranění dat.

Nicméně možná jste zareagovali na přemístění sekce aktualizací. Apple nahradil rozhraní  záložkou Apple Arcade, což umožní snadný přístup k herní službě. K aktualizacím můžete přistupovat klepnutím na obrázek profilu v horním pravém rohu App Store. Pak už jen stačí vyhledat sekci Aktualizace a vybrat si z přiloženého seznamu.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz