iOS 13 obsahuje skrytou funkci pro hledání ztracených věcí.

Představuje společnost Apple vždy své novinky podle našeho očekávání? Samozřejmě, že ne. Například nové hodinky Apple Watch Series 5 se ukázaly být jen mírně vylepšenou verzí loňského modelu, pokud budeme brát AirPods druhé generace, kromě bezdrátového nabíjení, zůstaly stejné jako původní  generace a špičkový Bluetooth tracker Apple Tag pro chybějící položky nevyšel vůbec. Teď není jasné, zda to v září neměli v Cupertinu v úmyslu uvolnit, nebo to plánovali, ale z nějakého důvodu to prostě odložilo. Skutečnost, že Apple Tag existuje, je však nespornou skutečností. Čtěte dál…

V aplikaci Find My v systému iOS 13 je skrytá karta, pravděpodobně určená pro gadget Apple Tag. V každém případě jeho design naznačuje existenci zařízení zvaného B389, které určí umístění denně používaných věcí, ať už klíčů, aktovky nebo jízdního kola. Je logické předpokládat, že v tomto případě mluvíme o vyhledávacím trackeru, který se podle pověstí připravoval na poslední konferenci v Cupertinu na prezentaci spolu s iPhonem 11, ale z nějakého důvodu nebyl představený.

Výsledek obrázku pro apple tag

Praxe ukazuje, že v nových verzích systému iOS najdete zmínku pouze o těch zařízeních, která jsou již připravena a budou představena. Takže to bylo s iPhone X, jehož vzhled byl potvrzen v raných beta verzích iOS 10, s HomePodem, jehož aktivační animaci jsme viděli před jeho vydáním, a také s iPod Touch 7, jehož existence byla odhalena pár měsíců před oficiálním prodejem. Proto je logické předpokládat, že Apple Tag může vyjít v říjnu.

Unikátní vlastností vyhledávače podle spekulací bude podpora technologie Ultra Wideband, která vám umožní určit polohu trackeru s přesností několika centimetrů, jakož i rozšířenou realitu. Díky tomu bude mít uživatel možnost sledovat stopu a sledovat směr pohybu, kterým se má řídit, přímo na obrazovce svého smartphonu. Navzdory skutečnosti, že Apple Tag nebude mít přímé připojení k internetu, bude se stejně jako jiná zařízení Apple spojovat s iPhone lidí kolemjdoucích a používat je jako opakovače svých lokalizačních dat.

Přečtěte si také:  3D Tvrzené sklo na iPhone SE 2020 PREMIUM - Dokonalá ochrana displeje


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz