iOS 12 obsahuje bezpečnostní chybu, která umožní přístup k fotkám.

Nová verze operačního systému iOS 12 byla v mnoha případech uživateli hodnocena pozitivně a dokonce i společnost Apple sdělila, že se jedná o vyladěné sestavení, které vyřešilo všechny předchozí chyby. Podle posledních zpráv však není úplně dokonalý a obsahuje několik problémů, přičemž na jeden z nich poukázal Jose Rodriguez ve svém videu.

Jak si můžete prohlédnout na videu, poslední verze iOS 12 umožní vstup do fotogalerie při uzamknutém iPhonu, což je z hlediska bezpečnosti velmi nepříjemné. Tato chyba se projevuje na všech verzích iPhone a k průzkumu fotogalerie je třeba zavolat na cílové zařízení z jiného telefonu, následně hovor odmítnout pomocí SMS zprávy a poté aktivovat asistentku Siri hlasovým příkazem. Na celý postup se můžete podívat na videu níže. Pokud chcete být chráněni, vypněte si Siri při uzamknuté obrazovce v Nastavení.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz