iOS 11 Tip: Jak přesunout na iPhone více aplikací najednou.

Systém iOS 11 přidal skvělou funkci Drag Drop, přičemž můžete na svém iPhonu či iPadu přesunout více aplikací najednou. Nejenom že se jedná o urychlení drahocenného času, ale také jde vidět, že se Apple snaží svůj systém udělat ještě uživatelsky dostupnějším. Tento tip se vám bude hodit například v situaci, kdy chcete více ikonek na ploše přesunout do jedné složky, nebo pokud dojde na hromadné odstranění vybraných titulů.

Jak přesunout více aplikací současně

Podržte dlouze prst na první ikonce aplikace, kterou budete chtít přesouvat a zároveň druhým prstem jednou klikněte na další aplikace, které se mají hromadně označit. Lze také přepínat mezi obrazovkami a následně pro všechny vytvořit složku, nebo je vložit do již vytvořené složky. Pokud si nevíte rady, doporučujeme zhlédnout níže přiložené video.

Přečtěte si také:  Chytrý náramek Niceboy X-fit Active se postará o vaši sportovní aktivitu.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz