iOS 11: 20 způsobů jak zabránit rychlému vybíjení iPhone.

Pokud vlastníte iPhone či iPad a máte nainstalovaný systém iOS 11, možná jste se již potýkali s problémem vyvolávající nízkou výdrž baterie. Pokud zařízení používáte během celého dne, rozhodně se jedná o nepříjemnou záležitost, kterou můžete vyřešit určitým opatřením. Jak zabránit rychlému vybíjení?

Zahraniční YouTuber Nick Ackerman zveřejnil zajímavé video, ve kterém si můžete prohlédnout celkem 20 způsobů, jak předejít rychlému vybíjení vašeho iOS zařízení. Pomůže také například úprava časové prodlevy v zamknutí obrazovky, přepnutí do leteckého režimu, nebo vypnutí bezdrátových sítí a dalších funkcí, které jsou v zásadě největším „žroutem“ kapacity vaší baterie. Pokud máte 12 minut volného času, rozhodně doporučujeme zhlédnout níže přiložené video.

Přečtěte si také:  Konec poškozených hran, 3D tvrzené sklo se silikonovými hranami

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz