Imperium: Nový tweak pro revoluční multitasking a zkušenosti.

Imperium je zajímavý tweak, který se nedávno objevil v Cydii. Sliboval především revoluci v multitaskingu, podle screenshotů u balíčku to tak i vypadalo.

Ovšem pravda je někde jinde, Imperium tweak sice obsahuje vše co by měl přepínače, multitasking, seznam aplikací a kontrolu přehrávače, ale nic z toho nefunguje tak jak by mělo, přepínat se musí minimálně třikrát, aby se vůbec něco stalo, s přehrávačem to samé, list aplikací se neposouvá jak má, tweak se laguje.

Tweak by tak už byl dost špatný, ale jeho nepřátelské chování při spouštění je přímo strašlivé. Vývojáři udělali zřšjmě jednu velkou chybu, a to, že Imperium testovali na prázdném iPhone, ale na přorozeně zatweakovaném iPhone, je pomalý a spouští se věčnost.

Podle ikony měl suplovat Launchapd na iOS, ale byl pominut fakt, že Launchpad je iOS na Mac OS X. No snad abych ukončil svou litanii, tak pokud vývojáři nevydají pořádný balík záplat, nedoporučuji tweak stahovat, tedy pokud nejste příznivcem pomalých a nefunkčních věcí.

 

Přečtěte si také:  Apple Watch a sluchátka si nevyzkoušíte. Tohle je preventivní opatření.

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz