iBeeSoft Data Recovery pro obnovu vašich smazaných dat z počítače.

Omylem smazané dokumenty, fotografie či video z dovolené. Stačí trocha nepozornosti a snadno o ně přijdete, aniž byste chtěli. Do této nepříjemné situace se alespoň jednou dostal každý uživatel stolního či přenosného počítače. Ať už třeba nepozorností vysypete koš s důležitými soubory, tento krok nemusí vždy znamenat nenávratnou ztrátu. Naštěstí existují specializované aplikace, které vyhledají obsah diskových úložišť a požadovaná data vrátí do původního stavu. Čtěte dál…

V dnešním článku se společně podíváme na iBeesoft Data Recovery, který je dostupný nejenom pro počítače s Windows, nainstalovat si ho můžete také snadno na váš Macbook či iMac. Jak uvádí vývojáři na svých stránkách, jedná se v podstatě o nejjednodušší a zároveň velmi profesionální software, který vyřeší váš nepříjemný problém a splní všechna očekávání. Rozhodli jsme se tedy tento doplněk vyzkoušet a přinášíme vám ve stručnosti několik důležitých poznatků, se kterými se chceme podělit. Proč se vyplatí ho pořídit?

Jak už bylo uvedeno výše, postup obnovení ztracených dat je velmi jednoduchý. V podstatě se dělí celkem na tři hlavní části. Pokud nebudeme počítat samotnou instalaci, dostáváme se k přehledné nabídce prezentující typ souborů, který chceme vyhledat a obnovit. Vybrat si tedy můžete fotografie (JPG, PNG, Gif, BMP), Audio soubory (AIF, M4A, MP3, WAV), Video soubory (AVI, MOV, MP4, 3GP), ale také soubory jako DOC, XLS, PPT, PDF. Úplný seznam podporovaných souborů, kterých je více než 500 najdete pod tímto odkazem.

V dalším kroku je třeba zvolit místo, kde chcete ztracená data na vašem počítači vyhledat. Pak už jen stačí vyčkat, než iBeesoft zobrazí požadované soubory, přičemž se u každého z nich objeví náhled a možnost obnovy. Nicméně prozkoumat obsah můžete taktéž z paměťových karet, externích disků či iPodu atp. Jak uvádí řada spokojených uživatelů, tento software můžeme označit jako bezpečný a spolehlivý nástroj, který se v případě potřeby rozhodně vyplatí pořídit. Tento způsob obnovy ztracených dat neshromažďuje soukrémo informace od uživatelů a více než 2 miliony lidí získalo zpět své důležité fotografie, hudbu či dokumenty.

Přečtěte si také:  Chytrý náramek Niceboy X-fit Active se postará o vaši sportovní aktivitu.

> STÁHNĚTE SI IBEESOFT DATA RECOVERY ZDE <


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz