Hodinky Apple Watch Series 5 se blíží. Jaké vylepšení můžeme očekávat?

Na podzimní prezentaci Keynote 2019 bude kromě nových modelů iPhone představen další významný produkt pro společnost. Jedná se konkrétně o chytré hodinky Apple Watch Series 5. Podle spekulací nabídne nová generace inteligentních hodinek pouze minimální změny. Mezi novinky patří vylepšené senzory pro sledování indikátorů spánku, nový rychlejší procesor a prodloužená životnost baterie. To však není všechno. Společnost také nabídne spotřebitelům možnosti vybrat si z keramického či titanového pouzdra.

Možná si říkáte, jak se na tuto skutečnost vlastně přišlo. Nejnovější beta verze operačního systému watchOS 6 totiž obsahuje několik odpovídajících snímků, které prezentují použitý materiál, jenž ocení náročnější uživatelé. Je třeba zdůraznit, že nové materiály budou použity pouze u prémiových verzí Apple Watch Edition, jedná se o stejnou keramiku, která byla v minulosti používána u první generace hodinek. Stejně tak si zachová svoji velikost 40 a 44 mm.

Společnost Apple chce cílit na všechny skupiny zákazníků a je možné, že se rozhodla zopakovat svůj vlastní experiment. V roce 2015 totiž představila exkluzivní verzi hodinek Apple Watch vyrobených z 18 karátového zlata a stála 10 000 dolarů. Apple však nemohl úspěšně konkurovat drahým švýcarským hodinkám.

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz