Hledáte neomezený tarif? Tady jsou aktuální nabídky na rok 2019.

Neomezené volání, psaní zpráv a čerpání mobilních dat za jednu cenu. Neomezené tarify patří v současnosti k nejoblíbenějším a každý poskytovatel mobilních služeb nabízí obvykle hned několik variant. Podívejte se na přehledné srovnání hlavní trojice tuzemských operátorů.

Vodafone nabízí limitovaný novoroční tarif

Pokud potřebujete nový tarif hned teď, máte příležitost stihnout nabídku společnosti Vodafone. Jde o produkt „Start neomezeně“. S tímto tarifem získáte neomezené volání a posílání SMS do všech sítí. Kromě toho budete mít 1,5 GB volných mobilních dat. Dočkáte se i speciálních bonusů v podobě slevy až 1000 Kč na nový telefon nebo dalších 2 GB dat při používání aplikace „Můj Vodafone“. Cena tohoto tarifu je 549 Kč měsíčně.

Kromě této speciální nabídky na vás samozřejmě čeká výběr standardních produktů. Neomezený Vodafone tarif nese název „Red Naplno“ a je k dispozici ve třech variantách podle volných dat. Základní možnost nabídne neomezené volání a psaní zpráv 5 GB. To vše za 777 Kč za měsíc. Další varianty poskytnou 10 GB za cenu 1077 Kč nebo 20 GB dat za 1777 Kč.

V každém z těchto tarifů můžete využít i další výhody. Například sdílení dat na dalších zařízeních, přikoupení dat za zvýhodněné ceny, slevy na telefon, roaming s volnými minutami apod.

O2 nabízí levné volání, ale skoro bez dat

U společnosti O2 čeká na zákazníky poměrně levný tarif s neomezeným voláním a posíláním SMS do všech sítí za 499 Kč měsíčně. Společně s internetem O2 je cena dokonce jen 399 Kč. Budete se ale muset obejít takřka bez mobilních dat, kterých je v rámci tohoto tarifu jen 200 MB, což je opravdu málo. Hudební nadšenci naopak ocení bonus v podobě tříměsíčního bezplatného přístupu na prémiové Spotify.

Pokud máte větší nároky na volná mobilní data, sáhněte po tarifu „Free“. V nejvyšší verzi získáte 20 GB za 1699 Kč měsíčně.

S tarifem T-Mobile uspokojíte hlad po mobilních datech

T-Mobile stejně jako konkurence nabízí několik variant neomezených tarifů. Produkt „Mobile S“ za 499 Kč na měsíc je neomezený jen napůl. Získáte sice volání zdarma, ale za SMS budete muset platit 1,50 Kč. K tomu máte 500 MB volných dat.

Pokud jsou pro vás SMS důležité a chcete trávit více času na internetu, vyplatí se vám spíš varianta „Mobile M“ za 799 Kč, která už je poctivě neomezená a zahrnuje 4 GB dat.

Nejzajímavější je produkt „Mobile XXL“. Tento tarif by měl uspokojit i velmi náročné uživatele mobilního internetu. Za cenu 2499 Kč totiž kromě obligátního neomezeného volání a posílání zpráv nabízí i celých 60 GB volných dat.

Závěrem zbývá připomenout, že neomezený tarif se vám vyplatí pouze v případech, kdy skutečně využíváte jeho možnosti. Neváhejte se tak před výběrem podívat na vašich několik posledních vyúčtování, ať víte, co je pro vás zajímavé.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz