Hledáte kvalitní servis v Praze? Výměna displejů | Odblokace iCloud | Nabíjení.

Dnešní chytré telefony jsou velmi náchylné k poškození a tak není divu, že se s prasklým displejem, poškozeným konektorem či vadnou baterií setká při běžném používání téměř každý uživatel. Nejčastěji dochází podle statistik k poškození dotykové skleněné vrstvy, ať už kvůli pádu z výšky či neopatrné manipulaci. V horším případě je pak na výměnu celý přední panel včetně LCD displeje, což se může vyšplhat při návštěvě servisu až do několika tisíc korun. Čtěte dál…

V současném okamžiku můžete například v centru hlavního města Prahy objevit desítky různých servisních středisek, přičemž je třeba vybírat opravdu pečlivě a minimálně si přečíst hodnocení od zákazníků, kteří těchto služeb využili. Často vás může zlákat nízká cena, nebo reklama na sociálních sítích, dejte si pozor, ať nedostanete místo originálního displeje méně kvalitní, většinou čínský model. Takový zobrazovací panel pak nabízí horší podání barev, odezva na dotyk může být nepřesná a v mnoha případech brzy odejde do věčných lovišť. Je třeba vsadit na ověřenou kvalitu, příkladem je náš partner KAPA SERVICES, který nabízí služby svým zákazníkům více než 17 let a díky dlouhé existenci disponuje řadou cenných zkušeností.

> ZJISTIT CENU SERVISU ZA VÁŠ MODEL IPHONE <

Právě tým vyškolených odborníků provádí výměnu displejů na telefonech Apple iPhone. U těchto telefonů se můžete rozhodnout, zda chcete vyměnit originální displej, repasovaný displej nebo levnější displej z druhovýroby (OEM). Výměna displeje na telefonu iPhone trvá cca 30 minut. Kromě toho ale dokáží mnoho dalších servisních hardwarových zákroků, ať už potřebujete vyměnit zadní kryt, baterii, mikrofon, nebo komponenty jako hlavní kameru či nabíjecí konektor. V případě, že je váš telefon zablokovaný, Kapa Services provádí odblokování na síť, odblokování gesta a bezpečnostního kódu a odstranění FRP.

Výsledek obrázku pro iphone repair

Mimo jiné je taktéž možné vyřešit odblokování iCloud u telefonů iPhone, zálohu kontaktů, fotek a ostatních dat ze všech značek mobilních telefonů. Dále provádí obnovu dat z nefunkčních telefonů, paměťových karet a harddisků.

Vzhledem k tomu, že se partner soustředí i na složitější zákroky, nabízí výměnu BGA i SMD součástek zejména power management chipů, flash pamětí NAND a eMMC, Nvidia a ATi (AMD) grafických chipů. Tyto opravy provádí jak na telefonech např. Samsung nebo iPhone, tak i na základních deskách notebooků za pomocí infra pájecí stanice. Pokud byste potřebovali opravit vaše zařízení, můžete se zastavit osobně na pobočce v ulici Hloubětínská 38, Praha 9 – Autem do dvora, případně Poděbradská 110, Praha 9 – Pěšky od metra. Jestli máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se zeptat na telefonním čísle (+420) 777 012 543, případně navštívit přímo stránky Kapa Services zde.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz