HardwareGrowler: Aplikace vás upozorní na hardwarové změny

Pokud hledáte nějaký jednoduchý způsob, jak docílit toho, aby vás systém informoval o každé hardwarové změně ve vašem počítači, vývojáři kteří stojí za aplikací Growl představili HardwareGrowler, který se postará o veškerou notifikaci hardwarových změn.

HardwareGrowler je jednoduchý program, který oznámí veškeré změny a úpravy v systému, všechna notifikace působí v atraktivní průsvitné liště, která při práci působí nerušeně, což se nám velice líbí. Upozorní vás na jakoukoliv změnu v System Preferences tzn. stav FireWire, USB, Bluetooth, a síťového rozhraní, funguje stejně jako souborový systém, který vám oznámí kdykoliv jsou zařízení nebo svazky připojeny či odpojeny od vašeho počítače. HardWare Growler také sleduje vaše síťové připojení k internetu. Za prodejní cenu na Mac App Storu $ 1,99 se aplikace určitě vyplatí.

Tato aplikace je zvláště užitečná pro sledování pádu k připojenému serveru, nebo vám dá vědět, kdy je opravdu bezpečné odpojit FireWire nebo USB disk. Veškeré nastavení si můžete pomocí předvoleb v liště pozměnit, kde je také možnost spuštění HardwareGrowleru při přihlášení, ale i zobrazení ikony v řádku nabídek nebo v docku, samozřejmostí je deaktivace, nebo úplné odebrání. I když je aplikace opravdu jednoduchá, HardwareGrowler je nesmírně užitečný. Stejně jako aplikaci Growl, mám HardwareGrowler nainstalován na všech svých počítačích Mac. Hardware Growler není úplně nezbytný, ale je užitečný pro všechny uživatele, kteří neustále připojují a odpojují zařízení.

Pokud se Hardware Growler chystáte instalovat, jednoduše poklepejte na instalátor a automaticky se aplikace nainstaluje včetně veškerého upozornění. Funguje okamžitě bez další konfigurace, podle mého názoru je velmi dobré, že kdykoliv připojím, nebo odpojím zařízení od počítače, automaticky obdržím oznámení s přesným názvem zařízení. Aplikace Hardware Growler jekompatibilní se systémem OS X 10.6.6 a vyšší, podporuje také 64-bitové procesory a ohlasy uživatelů aplikace jsou velice pozitivní.

Přečtěte si také:  Společnost Apple chce používat iPhone jako platební terminál.

Hardware Growler si můžete stáhnout na Mac App Store za příjemných $1.99


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz