Griffin prodává silikonové pouzdro Survivor Play pro ovladač Siri Remote.

Prřestože začíná prodejní částka multimediálního zařízení Apple TV 4 na $ 149 v zahraničí, v případě, že se vám podaří zníčit, nebo nějakým způsobem poškodit dálkový ovladač Siri Remote, připravte si dalších $ 79. Ovladač je velmi křehký a dotyková plocha pro ovládání je tvořena sklem, to nahrává k tomu, aby jste používali ovladač nejlépe v rukavičkách. Druhou možností je pořídit si nový, silikonový obal od Griffinu, které nese označení Survivor Play a je kompatibilní právě s tímto ovladačem.

Na tiskové konferenci společnosti, která proběhla v září bylo představeno toto příslušenství, přičemž se nyní začalo prodávat na e-shopech. Jednoduchá instalace a snadná manipulace, která nebrání v ovládání všech fyzických tlačítek a na spodní straně je také otvor pro dobíjení prostřednictvím Lightning konektoru. Prodejní cena začíná na $ 19.99, což je v přepočtu 479 korun a to se určitě vyplatí investovat!

survivor2

 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz