Google představil vylepšený Gmail. Obejde se bez internetu.

Společnost Google nabízí již dlouhá léta populární aplikaci Gmail, což je bezplatná e-mailová služba provozovatele nejpoužívanějšího vyhledávače, která poskytuje webové rozhraní nebo volitelně stahování pošty protokolem POP3 nebo IMAP. K dispozici je pro všechny platformy, přičemž nedávno se dočkal velké aktualizace.

Kromě vylepšeného designu, který byl posledních šest let bez jakékoliv úpravy se dočkal mnoha dalších vylepšení, mezi klíčové funkce patří možnost pracovat offline a to přímo prostřednictvím prohlížeče, aniž byste museli instalovat aplikace třetích stran. Doposud bylo třeba využívat poštovního klienta od ověřených vývojářů, případně pak aplikaci pro Google Chrome. Nyní si ukládá veškeré zprávy až po dobu 90 dní. Můžete tedy řešit záležitosti bez připojení k internetu a jakmile máte hotový e-mail, po připojení k internetu se automaticky odešle na uvedenou adresu. Je však třeba použít nejnovější prohlížeč Google Chrome ve verzi 61.

Zdroj: Forbes.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz