Google nabízí 600 dolarů, když přejdete z iPhone na nejnovější Pixel 3a.

Americká společnost Google sídlící v Mountain View nedávno představila na konferenci vývojářů I/O své dva nové smartphony, přičemž se konkrétně jedná o modely Pixel 3a & Pixel 3a XL. V současném okamžiku je možné pořídit levnější model již od 399 dolarů, tedy v přepočtu 9000 korun. Nicméně zajímavostí zůstává, jakým způsobem se snaží gigant přetáhnout zákazníky pod svá křídla.

Současným majitelům iPhone XS Max nabízí velmi nepraktickou nabídku, nad kterou zůstává rozum stát. Pokud se rozhodnout přejít na jeden z výše uvedených modelů, získají obratem poukázku v hodnotě 600 dolarů (přibližně 13 tisíc korun) na pořízení telefonu Pixel. Vzhledem k tomu, že je startovací cena u iPhonů na hranici 1000 USD, rozhodně je velmi nepravděpodobné, že by se pro tento krok někdo rozhodl. Stejná nabídka platí, pokud vlastníte starší generaci. Například u stařičkého iPhonu 6 nedostanete sice poukázku, ale získáte slevu na nákup nového Google zařízení. Pokud vás náhodou tato nabídka zajímá, navštivte jejich webové stránky zde.


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz