Gihosoft iPhone Data Recovery. Skvělý nástroj pro obnovu ztracených dat.

Ať už vlastníte smartphone s operačním systémem iOS či Android, vaše osobní data nejsou nikdy v bezpečí. V důsledku jakékoli nepředvídané okolnosti může dojít k náhlé ztrátě dat. Stává se to poměrně často a uživatelé nedbají pravidla, že pravidelné zálohování obsahu je velmi důležité. Naštěstí existuje řada skvělých nástrojů, které dokážou ve většině případů obnovit ztracená data. Jednou z výborných možností je software Gihosoft iPhone Data Recovery. Čtěte dál…

Tento nástroj je k dispozici nejen pro macOS, ale také pro Windows. K samotnému počítači pak připojíte iOS zařízení, které chcete buď obnovit, anebo opravit. Jedná se o velmi jednoduchý a rychlý postup, který zvládne snad každý. Vyzkoušet můžete v první řadě bezplatnou verzi, jelikož je rozumné dopředu zjistit, co všechno aplikace zvládne i přesto že nabízí pouze omezený výběr funkcí. Za plnou verzi si totiž připlatíte, vychází na přibližně 1000 korun, nicméně pokud vaše data opravdu zachrání, pak se jedná o dobrou investici.

Co dělá z této aplikace vynikajícího pomocníka?

Tento software od vývojářů Gihosoft na obnovu dat přichází s řadou funkcí, které by z něj učinily skvělou volbu v téměř každém ohledu. Pojďme se podívat na několik funkcí, které vám iPhone Data Recovery jako zákazníkům nabízí.

V první řadě je třeba poznamenat, že podporuje širokou škálu situací, kdy došlo ke ztrátě dat. Ať už došlo k poškození následkem upgradu iOS, nebo použití nástroje k jailbreakingu, dokáže situaci snadno vyřešit. Dokonce i pokud je iPhone vizuálně či vnitřně poškozen, měl by si s obnovou dat poradit. Alespoň tyto informace uvádí vývojáři na svých stránkách.  Rozhraní je poměrně jednoduché a snadno použitelné. Ať už jste začátečník nebo technicky zdatný uživatel, můžete se připojit k vašemu zařízení iOS, skenovat systém a data okamžitě obnovit.

Gihosoft iPhone Recovery Data je schopen obnovit širokou škálu typů souborů. To může obnovit základní typy souborů, jako jsou obrázky a videa – ale navíc může také obnovit více diskrétních dat, jako jsou události kalendáře, zprávy a přílohy zpráv a historie hovorů. Pokud budete kopírovat komplexní data z vašeho telefonu, připravte se na delší dobu zálohy, která může trvat i několik hodin. V našem případě jsme čekali 50 minut, než systém oskenoval, vyhledal a zazálohoval zprávy, kterých bylo tedy poměrně slušné množství.

Které modely telefonů jsou podporované?

Software podporuje téměř všechna zařízení iOS napříč iPhone, iPady a iPody. Seznam podporovaných iPhone zahrnuje iPhone 7/7 Plus, SE, iPhone 6S / 6S Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5S / 5C / 5, iPhone 4S / 4, iPhone 3GS, zatímco u iPadů podporuje iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad Mini 4/3/2, nový iPad, iPad / iPad 2/3/4.

Retrieve Up to 16 + Types of iPhone Files


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz