Gearbest: Originální Xiaomi Wi-Fi Router 3 z českého skladu nyní ještě levněji!

Xiaomi se nevěnuje jen mobilním telefonů, ale spoustě dalším elektronickým zařízením. Například vyrábí i skvělé a rychlé Wi-Fi routery. Nyní si jeden takový můžete pořídit díky slevě na Gearbestu za cenu 600 Kč, k dispozici z českého skladu. Tedy do týdne ho budete mít u sebe doma.

Gearbest: Slevový kupón

Díky 802.11ac duálnímu bandu získáte největší možný datový tok, což je 1167 Mbps, což je skoro 4x větší hodnota, než nabízí jakýkoli jiný router v této cenové hladině. Díky slevovému kupónu HSC4thD308, který po přihlášení na webu Gearbest, zadáte do kolonky v košíku, tak dostanete slevu na Xiaomi Wi-Fi Router třetí generace a výsledná cena bude pouhých 558 Kč. K dispozici je celkem 90 kusů z českého skladu GW-5.

Gearbest: Router z českého skladu ještě levněji

Díky nedávno otevřenému skladu obchodu Gearbest v České republice můžete zboží od čínského obchodníka získat rychleji a levněji. Vyhnete se totiž celnímu řízení a nemusíte se tedy bát dodatečných poplatků. Navíc pro vás máme slevový kupón, díky kterému vás nový router od Xiaomi vyjde na pouhých 600 Kč. Tento router třetí generace patří mezi zařízení, která vám zajistí rychlý přenos internetu pomocí Wi-Fi ve vaší domácnosti. K síti se může připojit až 126 zařízení, takže pokud máte chytrou domácnost, tento router se vám bude hodit.

Díky profesionálnímu zabezpečení od Xiaomi se nemusíte bát, že by se do vašeho routeru nabourala získával údaje o uživatelích. Navíc zvládá i 5GHz frekvenci, takže „pofrčíte“ na rychlém internetu. A díky čtyřem anténám na Xiaomi Wi-Fi routeru třetí generace se signál dostane po celém domě, takže dosah budete mít zabezpečený skvěle. Při nainstalování skvělé aplikace od Xiaomi získáte možnost ovládat svůj router pomocí telefonu a taktéž si budete moci nastavit notifikace, pokud se někdo připojí k vaší Wi-Fi síti.

Přečtěte si také:  Budoucí sluchátka AirPods nabídnou senzor pro zdravotní využití.