Gearbest: Originální outdoorová kamera s podporou 4K jen nyní za 839 Kč!

Tomuto výrobci se v posledních letech opravdu daří. Dokazují to nejen inovativní produkty v oblasti příslušenství. A právě této kategorii se budeme věnovat, především akční kameře H9 Ultra HD 4K.

Jedná se o 2,0palcovou akustickou kameru s dotykovým displejem a sedmi skleněnými objektivy podporující video záznam o rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu. Pro stabilnější fotografování poslouží šestiosé EIS. Díky tomu máte možnost zachytit veškeré vaše akční okamžiky, navíc kamera disponuje řadou užitečných funkcí, díky nimž je radost fotografovat, užívat si outdoorové sporty naplno a mnoho dalšího. Pokud navíc budete trochu kreativní, lze H9 Ultra HD 4K využít také k samotné domácí bezpečnosti.

H9 Ultra HD 4K svými specifikacemi připomíná drahou konkurenci v podobě GoPro. V tomto případě však dostanete podobné specifikace za mnohem, mnohem nižší cenu.

„Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus, nebo vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.“

GEARBEST NABÍZÍ SPECIÁLNÍ SLEVU

Pokud vás zaujme chytrá kamerka, můžete dokonce získat i několikaprocentní slevu, a to díky našemu slevovému kupónu. Při objednávce stačí zadat HSC4thD332. Po uplatnění kupónu zaplatíte 41,99 amerických dolarů, což je v přepočtu asi 839 Kč. Kameru si můžete zakoupit ZDE.

Kamera H9 Ultra HD 4K: hlavní specifikace

  • 7 skleněných čoček zachycující až 145 stupňů
  • Podpora slowmotion
  • Podpora devíti režimů pro fotografování
  • Šestiosy EIS: tříosý gyroskop a tříosý akcelerometr
  • Wi-Fi: IEEE 802.11 b / g / n
  • Bluetooth 4.1
  • Podpora 4K videa

Přečtěte si také:  Apple se chystá k návratu MagSafe u modelu iPhone 13.