Gearbest: originální battery case pro iPhone nyní za 339 Kč, jen s naším kupónem!

Společnost Apple před pár lety představila vůbec první ochranný obal pro zařízení iPhone s implementovanou baterií, díky které se iPhone ihned dobíjel. A právě toto příslušenství má za úkol prodloužit výdrž vašeho telefonu tak, abyste s ním vydrželi co možná nejdéle.

Problém je, že battery case od Applu stojí v přepočtu 2 990 Kč s DPH. Nejedná se tedy o úplně lidovou cenu. Toho si je samozřejmě vědom také náš zahraniční partner Gearbest, který se rozhodl nabídnout pouze vám ojedinělou možnost získat battery case za 339 Kč. K této ceně se však dostanete pod jednou podmínkou – musíte použít náš slevový kupón.

Gearbest: battery case pro iPhone za pár kaček

Battery Case pro iPhone od společnosti Romoss nabízí ochranu smartphonu proti nárazům, ale hlavně obsahuje i přídavnou baterii. Její kapacita se zastavila na hodnotě 2800 mAh. Ve výsledku tedy budete mít 4760 mAh, což je již pořádná dávka energie. Součástí jsou i LED diody indikující stav baterie. Vstupní hodnoty jsou  5V/2A a výstupní 5V/2A.

Netrpí ani design a váha zařízení. Konstrukce činí 19,00 x 10,20 x 2,10 cm. Váha pak činí pouhých 0,0920 kilogramů. Rosmoss Battery Case udělá z vašeho iPhonu už pořádnou cihličku, ale na druhou stranu se může hodit, pokud vyrazíte do přírody nebo na dovolenou. Pokud vás toto příslušenství zaujalo, můžete si jej koupit za 339 Kč ZDE. Slevový kupón: HSC4thD340.

Přečtěte si také:  Společnost Apple představila iOS 14. Jaké jsou novinky?