Galaxy S9: Uniklé snímky ukazují konkurenci pro iPhone X.

Společnost Samsung plánuje odhalit svůj smartphone nové generace Galaxy S9 a S9+ na akci Mobile World Congress, která se bude konat 25. února, přičemž ještě před oficiálním představením se na internetu objevilo několik obrázků, které ukazují konkurenci pro iPhone X, tedy novou vlajkovou loď společnosti z Jižní Koreje. Evan Blass, nebo-li @evleaks na Twitteru tvrdí, že bude chtít Samsung tímto modelem překvapit společnost Apple.

Dva nové smartphony společnosti Samsung budou i nadále nabízet stejný vzhled jako loňský Galaxy S8 s tenkými rámečkami a Super AMOLED displejem. Na rozdíl od iPhone X mají S9 a S9+ černé pruhy v horní a dolní části zařízení, přičemž větší Galaxy S9+ má dvojitý fotoaparát ve vertikálním rozložení, přičemž nabídne 2x 12 megapixelů s proměnlivou clonou. Dvojice modelů dostane snímač otisků prstů umístěný na zadní straně.

Zdroj: MacRumors.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz