Fitbit začal nabízet na českém trhu své chytré hodinky Versa.

Přestože jsou chytré hodinky Versa od společnosti Fitbit v zahraničí k dispozici již několik dní, teprve dnes došlo na oficiální prodej v České republice. Jedná se o povedené hodinky určené především pro sportovce, jelikož vám ukazují aktivitu při běhu nebo jiných sportech. Jaké další funkce nabízí svým zákazníkům?

Kromě povedeného designu dokáže změřit kalorie, vzdálenost, srdeční tep, trasu a celkově splní všechna očekávání pro sportovce. Svým designem může lehce připomínat chytré hodinky Apple Watch, nicméně korunku na pravé straně nenajdete, disponuje třemi důležitými tlačítky, prostřednictvím kterých se zařízení ovládá. Hodinky Fitbit Versa můžete zakoupit na Alze, CZC, Mallu nebo třeba v Datartu, přičemž prodejní cena je 5.130 Kč vč. DPH. Součástí balíčku získáte tří měsíční předplatné hudební platformy Deezer. Některé zákazníky možná potěší možnost vyměnit si řemínek za jiný, přičemž je k dispozici v současné době černá, šedá a růžovo-zlatá varianta.

Výsledek obrázku pro fitbit versaVýsledek obrázku pro fitbit versa

Zdroj: CNET.com


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz