Fanoušci Applu nemají zájem o skládací smartphony. Jak jste na tom vy?

Navzdory skutečnosti, že je na světě určitá skupina lidí, která sleduje vývoj skládacích chytrých telefonů a jsou za ně ochotni zaplatit šílené částky, podle nejnovějších průzkumů se fanoušci Applu o tuto technologii příliš nezajímají. Tyto informace prokázal nejnovější průzkum provedený analytiky ze společnosti CivicScience. Do ankety se zapojilo více než 2000 lidí starších 18 let. Čtěte dál…

Všichni z uvedených respondentů vyjádřili odlišné názory, nicméně fanoušci Applu byli spojeni jednomyslnou neochotou pořídit si takové zařízení, jako je například revoluční Samsung Galaxy Fold.  Ten se dokáže otevřením snadno proměnit v tablet. V zavřeném stavu nabídne dostačující 4,6″ displej, po otevření získáte plochu o 7,3″. V průzkumu souhlasilo s pořízením pouze 11% respondentů.

Možná si říkáte, proč mají takový názor? Podle nás je to jednoznačné. Důvodem je především jasné využití takových produktů. Samsung a Huawei uspěchaně vyrobili zařízení se zajímavým designem, nicméně neobtěžovaly se vysvětlit, pro koho jsou vůbec potřebné. Přestože jsme se v minulosti setkali s několika patenty, které naznačují vývoj také ze strany Applu, v nejbližší době podobné zařízení očekávat nemůžeme.

Kalifornský gigant totiž v takovém případě nabídne svým uživatelům přidanou hodnotu, aby je přesvědčil o správném směru a využití. Kromě toho koukají skrz prsty na skládací smartphone také z důvodu nedávných problémů s poškozením vlivem používání, což doslova obletělo svět, což donutilo Samsung a Huawei odložit jejich hromadnou výrobu. Ve skutečnosti se výrobci diskreditovali, s vývojem a výrobou prvních kusů příliš spěchali, namísto toho, aby mysleli na potenciálně zajímavá zařízení.

Výsledek obrázku pro Samsung Galaxy Fold


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz