FaceApp pro iPhone: Skvělá aplikace přidá úsměv, vrásky a změní pohlaví.

Možná jste si již v minulosti vyzkoušeli některou z aplikací pro iPhone, která dokáže změnit váš obličej na fotografii v opačné pohlaví, případně vás zajímalo, jak byste vypadali například s vrásky či akné a tak jste použili některý z efektů. S podobným nápadem přišla již před dvěma lety také aplikace FaceApp od vývojářů Wireless Lab OOO, která je mezi uživateli velmi oblíbená a často se objevuje v žebříčku nejstahovanějších aplikací pro iOS.

V digitálním obchodě iTunes App Store objevíte mnoho aplikací pracující se stejným cílem, avšak FaceApp se může pyšnit zejména umělou inteligencí, kterou používá při zpracování snímků. Je však třeba dodat, že úpravy fotografie probíhají na vzdáleném serveru, nikoliv přímo v telefonu. To znamená, že je výsledek v porovnání s konkurencí daleko reálnější, provádí totiž důkladné geometrické analýzy a používá svůj algoritmus. Určitě stojí za zmínku, že je možné snímek ihned sdílet na sociálních sítích (Instagram a Facebook) nebo je stahovat do lokálního úložiště.

FaceApp

Pokud se rozhodnete vyzkoušet tuto aplikaci, v bezplatné verzi je k dispozici několik filtrů (efektů), přičemž ostatní je možné taktéž vyzkoušet, výsledný snímek s úpravou bude však zobrazen pouze jako miniatura a pokud chcete plný formát, musíte si vybrat z několika variant předplatného.

Základní balíček vychází na $1.99, což za to určitě stojí a svým příspěvkem podpoříte vývojáře. Rozhodně vás bude zajímat, jak funguje aplikace FaceApp v praxi. Podle našich zkušeností jsou výsledky úprav mnohdy povedené, někdy možná trochu podivné. Proměnit se tak můžete v opačné pohlaví, vyzkoušet si můžete například vousy, brýle, ale můžete si také prohlédnout, jak budete vypadat v důchodu.

Musíme však uznat, že si v mnoha případech (nižší osvětlení, jiný úhel) poradí program velmi dobře, ale odradit vás může horší výsledná kvalita celé fotografie, přestože ji nahrajete ve velkém rozlišení. Za vyzkoušení to určitě stojí! Navíc si s aplikací FaceApp užijete spoustu zábavy.

Stáhněte si aplikaci FaceApp nyní přes App Store:

FaceApp - AI Face Editor
FaceApp - AI Face Editor
Developer: FaceApp Inc
Price: Free+
  • FaceApp - AI Face Editor Screenshot
  • FaceApp - AI Face Editor Screenshot
  • FaceApp - AI Face Editor Screenshot
  • FaceApp - AI Face Editor Screenshot
  • FaceApp - AI Face Editor Screenshot

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz