Editor Pixelmator Photo pro iPad je dnes k dispozici zdarma.

Pokud vlastníte Apple iPad a často upravujete fotografie, pak pro vás máme skvělou zprávu. Dnes si totiž můžete bezplatně nainstalovat výkonný nástroj pro editaci snímků, který najdete v App Store pod titulem Pixelmator Photo. Tato populární aplikace se běžně prodává za 4,99 dolarů – nejedná se tedy o nejdražší editor, nicméně nabízí řadu užitečných nástrojů, které byste možná ocenili.

Odkaz ke stažení aplikace Pixelmator Photo

Je třeba poznamenat, že je k dispozici pouze pro iPadOS, což znamená, že starší verze iPadů nejsou podporované. Pixelmator Photo pro iPad plně podporuje obrázky RAW a spoustu možností úpravy barev. Kromě toho používá strojové učení, díky kterému dokážete upravit snímky jako profesionální fotograf. Pokud tedy hledáte kvalitní, pozitivně hodnocenou a bezplatnou aplikaci, pak máte jedinečnou příležitost. Aplikace od vývojářů UAB Pixelmator Team zabere na vašem zařízení 186 MB a je v angličtině a dalších cizích jazycích.

Výsledek obrázku pro Pixelmator Photo: Pro Editor

Přečtěte si také:  Společnost Apple představila iOS 14. Jaké jsou novinky?

Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz