EaseUS MobiMover: Přenášejte soubory z iPhone jednodušeji.

Pokud vlastníte jakékoliv iOS zařízení a ke správě obsahu vám nevyhovuje výchozí aplikace iTunes od Applu, pak pro vás máme skvělé řešení, které rozhodně oceníte. Orientace v prostředí aplikace určené pro organizaci a přehrávání multimediálních souborů nemusí být zrovna jednoduché, z toho důvodu vydala společnost EaseUS skvělého pomocníka MobiMover, který dokáže zálohovat a synchronizovat data z počítače do telefonu a naopak. 

Ať už se jedná o přenos vašich fotografií z dovolené, kontaktního adresáře, knih či poznámek, všechny funkce tato aplikace nabízí, navíc je podporován systém iOS 8, 9, 10 a novější přičemž existují verze jak pro Windows, tak pro počítače Mac. Stáhnout si můžete zdarma Free verzi, která nabízí téměř všechny nástroje, přičemž je možné zakoupit si EaseUS MobiMoverPro. Pojďme se společně podívat na některé funkce, kterými testovaný software disponuje. Pokud nebudete se službami spokojeni, můžete do 30 dnů podat reklamaci a vývojáři vám vrátí zpět vaše peníze!

< APLIKACI SI MŮŽETE ZDARMA STÁHNOUT ZDE >

přenos více souborů

Zřejmě největším nepřítelem uživatelů používající aplikaci iTunes je přesun hudby či kontaktů. Právě tato aplikace dokáže snadno a rychle synchronizovat obsah, provést zálohu a nahrát do vašeho iOS zařízení oblíbenou hudbu. Stejně tak je možno přesunout data do jiného iPhonu či iPadu. Rozhodně doporučujeme využít také možnost zálohy dat z iPhonu či iPadu do počítače, abyste zabránili náhodné ztrátě dat. V podstatě se jedná o pohodlnější variantu kopírování dat.

zálohujte iPhonePokud potřebujete přesunout snímky z galerie ve vašem iPhonu, aplikace MobiMover tento nástroj také nabízí. Pomocí několika kliknutí tak můžete přenést všechno potřebné, co je třeba zazálohovat. Vývojáři tvrdí, že lze zálohovat kontakty, zprávy, poznámky, knihy, hlasovou poštu, záložky a historii Safari.

Aplikace zabere na vašem disku 32,5MB (Windows) a 49,2 MB (Mac) přičemž instalace je velmi jednoduchá a stačí se držet přiložených instrukcí. Bohužel je kompletní titul v angličtině, což může některé uživatele odradit. Připojte vaše iOS zařízení a vyčkejte, až jej počítač rozpozná. Základní obrazovka vám vypíše informace o telefonu, tedy výrobní číslo, volný prostor, nebo aktuální verzi systému iOS.

V pravé části okna jsou k dispozici čtyři možnosti. První je přenos z počítače do telefonu, přičemž vybrat můžete ze složky či souboru. Přes průzkumník souborů stačí vyhledat soubory, které chcete zkopírovat a poté je označit v přehledu. Posledním krokem je použití tlačítka Transfer. Druhou možností je kopírování dat ze zařízení do druhého zařízení. Samozřejmě musí být obě připojena zároveň. Přenášet můžete přes fotografie, až po kontakty či zprávy. Další možností je přenos z telefonu do počítače, což znamená, že pokud chcete synchronizovat například fotografie z dovolené, pak se tato funkce rozhodně hodí.

V tomto odstavci se budeme věnovat záložce „Custom“ nebo-li vlastní, kde si zvolíte přesně, co budete chtít zálohovat. V levé části jsou k dispozici zprávy, kontakty, nebo třeba knihy či záložky. Oceňuji zejména rychlost výběru a snadné kopírování třeba na plochu. Stačí si totiž v přehledu snímků Camera Roll vybrat fotografie označením, a kliknout na tlačítko pro přenos. Aniž byste potřebovali umět anglicky, základní symboly a titulky vás nasměrují správným směrem. Rozhodně chválíme vývojáře a doporučujeme vyzkoušet alespoň bezplatnou verzi FREE, která určitě stojí za to! Průvodce najdete zde.

+ Povedený design
+ Skvělé funkce
+ Jednoduché ovládání

– Není podpora Českého jazyka


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz