EaseUS Data Recovery Wizard dokáže obnovit smazaná data na Macu.

Smazané pracovní dokumenty. Fotografie z dovolené jsou pryč. Video z oslavy zmizelo. A co teď? Do této nepříjemné situace se může snadno dostat každý z uživatelů. To ještě ale nemusí znamenat nenávratnou ztrátu. Existuje totiž speciální software s názvem EaseUS Mac Data Recovery Wizard, za kterým stojí společnost EaseUS. Takové nástroje projdou obsah diskových úložišť a data mohou nabídnout k obnově. V minulosti jsme již některý z ostatních titulů od těchto vývojářů využili a ve výsledku splnily všechna naše očekávání. Pojďme se nyní společně podívat na to, co tato aplikace nabízí a čím vás překvapí. Čtěte dál…

Pokud chcete EaseUS Data Recovery Wizard vyzkoušet, základní balíček je k dispozici zdarma, samozřejmě v podobě klasického trialu s maximální velikostí obnoveného souboru do 2GB. Obnovit můžete všechny typy ztracených souborů, včetně fotografií, dokumentů, videí, zvuku, e-mailů a dalších souborů. Vzhledem k tomu, že je program multifunkční, zvládne obnovit ztracená data z notebooků Mac, stolních počítačů, pevných disků, disků USB, karet SD, paměťových karet, digitálních fotoaparátů atd.

Pokud by vás Recovery Wizard opravdu zaujal, můžete pořídit placenou verzi za 89,95 dolarů, která dokáže obnovit neomezený počet dat ve vašem počítači. Licence se pak váže na jedno zařízení. Navíc disponuje technickou podporou po celou dobu používání. Mimochodem nástroj je možné využít také na počítačích s Windows. EaseUS zjednoduší obnovu dat každému, ať už jste běžný uživatel, nebo IT manažer. Díky jednoduchému prostředí a parádnímu návodu zvládne provést tyto kroky také osoba, která nikdy podobný program nepoužívala a to doslova pomocí několika kliknutí. Za zmínku rozhodně stojí funkce, která si dokáže poradit s počítačem v případě nenaběhnutí operačního systému.

Při spuštění aplikace se na první obrazovce zobrazí pevné disky, které jsou k dispozici pro obnovu, přičemž jedním tlačítkem se spustí skenování. Vyberte disk, stiskněte tlačítko a proces začne hned. Na rozdíl od jiných programů neexistuje žádné nastavení pro výběr rychlého skenování, delšího skenování, nebo specializovaného skenování.

V prvním kroku začne EaseUS okamžitě s rychlým skenováním. Pokud nejsou nalezeny žádné soubory, bude automaticky inicializovat důkladné skenování, kdy se snaží vyhledat všechny soubory, které může z vašeho disku zachránit. Mimochodem, při skenování disků můžete proces pozastavit a vrátit se k němu později. Po dokončení skenování se vedle pruhu Dokončeno nachází tlačítko Export, které umožňuje uložit výsledky skenování.

Tlačítko Náhled umožňuje prohlížet soubory a zjistit, zda se jedná o soubor, který hledáte, a zda je neporušený. Chcete-li obnovit soubory, označte je čtverečkem a stiskněte prominentně zobrazené tlačítko Obnovit. Je to opravdu jednoduché!

STÁHNĚTE SI NÁSTROJ ZDARMA
 


Jsme kreativní tým, který denně prostřednictvím svého internetového portálu FanApple.cz šíří nejnovější zprávy o dění kolem společnosti Apple. Nedílnou součástí je také tvorba recenzí na zajímavé aplikace a počítačové zařízení. Podívejte se sami na http://www.fanapple.cz